INFO K SEZÓNNYM SKIPASOM ZAKÚPENÝCH NA SEZÓNU 2020/21

 

Milí sezónkari, vzhľadom na to, že kvôli opatreniam Vlády SR ohľadom COVID-19 nebolo možné stredisko plnohodnotne otvoriť, presunieme všetky zakúpené sezónne skipasy do sezóny 2021/22 bez ohľadu na ich využitie v sezóne 2020/21.
Presun možno zrealizovať 2 spôsobmi:
  1. V prípade že ste mali zakúpený sezónny skipas cez ESKIPASS e-shop, pošleme Vám zľavový poukaz, pomocou ktorých si bezplatne zakúpite(predĺžite) Váš skipas na ďalšiu sezónu. Každý dostane toľko poukazov, koľko mal pomocou jeho účtu na ESKIPASS e-shop kúpených sezónnych skipasov, platných pre zimnú sezónu 2020/21. Na každý poukaz sa bude dať bezplatne kúpiť len ten istý druh osoby skipsu(dospelý/ISIC, junior, senior a deti), ktorý ste mali zakúpený v minulej sezóne. Zľavové poukazy Vám budú zaslané na mailovú adresu uvedenú pri vašej registrácii(kúpe).
  2. V prípade, že ste si kupovali sezónny skipas na pokladni, bude nutná návšteva pokladne, kde Vám bude skipas bezplatne predlžený na ďalšiu sezónu. Pri kúpe(predĺžení) na pokladni sa preukážte dokladom totožnosti osoby, na ktorú bol skipas zakúpený. Bezplatne predĺžiť sa bude dať len presne ten istý druh osoby skipasu(dospelý/ISIC, junior, senior a deti), ktorý bol zakúpený v minulej sezóne.

Možnosť bezplatného predĺženia skipasu platí do konca zimnej sezónny 2021/2022. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na mailovej adrese pokladna@kubinska.sk alebo telefonicky na čísle +421 915 595 311(pondelok až piatok 7:30-15:00).

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás opäť v zime!

Spolu tvoríme príbehy.

Spolu sme #kubinska

1 / 10
Kubinska