Na zjazdovke sa môžete občerstviť hneď v niekoľkých bufetoch!

Na samotnom vrchole Kubínskej hole sa nachádza známy a obľúbený Bufet Vrcholovka, z ktorého je panoramatický výhľad na rozsiahle Roháče, majestátny Veľký Choč, Malú Fatru a Oravu.

Vrcholovka je miesto, ktoré vás po príchode hneď pohltí. Môžete si tu vybrať z ponuky alkoholických, nealkoholických nápojov, osviežujúcich limonád, ktoré zahasia smäd a taktiež pochutín na doplnenie energie po túre alebo prechádzke.

„Najlepšia káva na svahu!“, bola veta našich zákazníkov počas zimy, teraz si ju môžete vychutnať konečne aj v lete. Do toho vám bude hrať príjemná hudba. V spojení s panoramatickými výhľadmi je to priam balzam na dušu.

Na Vrcholovke sa budú konať aj rôzne akcie, či už vítanie slnka alebo pozorovanie hviezd a mnohé iné, o ktorých vás budeme informovať na sociálnych sieťach Kubínskej a Vrcholovky.

Prídte si vychutnať pokoj a pohodu na Vrcholovku, tešíme sa na vás!

Sledujte náš Instagram: @vrcholovka_kubinska

 

 

Bufet Base Camp SKALKA leží priamo v strede zjazdovky, kde končí prvá poma. Z parkoviska sa tu dostanete pešo za 30 minút po zjazdovke. V tomto skvelom chill bare sa môžete napapať, napojiť a zároveň pokochať neopakovateľným výhľadom každé leto od júna až do septembra a každú zimu od Vianoc do Veľkej noci! 300 metrov od Base Campu sa nachádza jazero na kúpanie a 100 metrov na druhú stranu máme prozprávkové rašelinové jazierko. Treba zažiť!