Vaša lyžiarska srdcovka

Široké zjazdovky s perfektným snehom, výhľady, ktoré vám vyrazia dych a zábava, ktorá nemá konca. To je Kubínska hoľa – stredisko pre malých i veľkých, priateľov i rodiny, začiatočníkov i profíkov.

Nájdite si svoju stopu v 14 km pravidelne upravovaných tratiach, ktoré sú v prípade nedostatku snehu dosnežované technickým snehom. Čierne, červené, či modré zjazdovky? Každý si nájde tú svoju. O komfortnú prepravu sa postarajú 2 štvorsedačkové lanovky a 9 vlekov, ktoré prepravia až 9000 pasažierov za hodinu.

Pre milovníkov adrenalínu poskytuje Kubínska bohaté možnosti freeridu. Bežkári si zase zašportujú na 10 km bežeckých tratí.

Stredisko je samozrejme vybavené všetkým, čo k lyžovačke potrebujete – reštaurácie a bufety, komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti, lyžiarsky servis, požičovňa a príjemným bonusom sú priestranné bezplatné parkoviská v tesnej blízkosti zjazdoviek.

Naučiť lyžovať alebo zdokonaliť techniku vám pomôžu skúsení inštruktori z lyžiarskej školy SKI ACTIV.

Zažite päťhviezdičkové výhľady z päťhviezdičkového strediska. Zažite Kubínsku hoľu.Kubínska ponúka skvelé podmienky pre každého.

Popis strediska

SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza v prekrásnej prírode pohoria Oravská Magura a je jedným z najnavštevovanejších stredísk zimných športov na Slovensku. V nadmors­­­kej výške 720 až 1 396 m. n. m. s južnou expozíciou môžu nadšenci zimných športov nájsť moderné lyžiarske stredisko so širokým spektrom lyžiarskych tratí a prepravné zariadenia s kapacitou 9000 pasažierov za hodinu. Celkové prevýšenie 676 metrov.  Môžete sa pohodlne vyviesť lanovkou do výšky 1396 metrov nad morom a tam si vychutnajte pohľad na krásnu scenériu Západných Tatier a Chočských vrchov.

Zjazdovky  v lyžiarskom  stredisku  SKI PARK Kubínska hoľa  sú  homologizované  certifikátom  FIS. V  rámci  kategorizácie  lyžiarskych  stredísk  bola  stredisku pridelená  značka kvality a bolo  klasifikované  ako 5 hviezdičkové lyžiarske stredisko.  Na zaparkovanie je k dispozícii 1500 parkovacích miest BEZ POPLATKU.

 

Priamo v stredisku sa nachádza nový HOTEL GREEN***, ktorý je ideálnym miestom na prežitie Vašej dovolenky. Ponúka nielen možnosť spoznať kraj plný harmónie prírody a tradícií, ale aj nekonečne veľa možností ako si vychutnať krásy zasneženej prírody. Užite si pobyt v HOTELI GREEN*** v komfortne zariadených  izbách a apartmánoch. Personál Vám bude denne k dispozícii, aby Vám poskytol pozornosť, ktorú si zaslúžite.

Okres / KrajDolný Kubín / Žilinský kraj
PohorieOravská Magura
Nadmorská výška vrcholovej stanice1396 m.n.m
Nadmorská výška údolnej stanice720 m.n.m
Kapacita areálu9000 pasažierov / hodina
Počet kabínkových lanoviek0
Počet sedačkových lanoviek2 – štvorsedačkové lanovky
Počet vlekov8 vlekov
Počet zjazdových tratí9
Dĺžka zjazdových tratí14 km
Z toho dĺžka s technickým snehom (m)10 km
Z toho dĺžka s umelým osvetlením (m)0 km
Bežecké trate (km)10 km
Prevádzkové hodiny Po-Ne (od – do):8:30 – 15:30

Spolu tvoríme príbehy.

Spolu sme #kubinska

1 / 10
Kubinska