Zruby pod hoľou

Najbliższe zakwaterowanie na stokach narciarskich. Oferujemy zakwaterowanie w dwóch drewnianych chatkach Adela (mcimrak@azet.sk) i Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Każdy domek obejmuje 2 oddzielne apartamenty z osobnym wejściem, prywatną kuchnią i prysznicem. Liczba łóżek w apartamencie to 6 osób z dodatkowym łóżkiem.

Kontakt E-mail: mcimrak@azet.sk
Tel.: +421 915 145 322; +421 917 439 038
Web: http://www.zrubypodholou.eu

Chalupa u Kramerov – Apartmány

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w stylowych apartamentach dla maksymalnie 19 osób, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ośrodka narciarskiego i restauracji. Dwa 2-piętrowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem, 2 sypialnie z 5 łóżkami, balkony, z maksymalnie 3 dostawkami, 2 łazienki z prysznicem, salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią. Wszystkie apartamenty mają miejsce na narty i miejsce parkingowe tuż przed domem.

Kontakt E-mail: info@chalupaukramerov.sk
Tel.: +421 905 31 77 61
Web: http://chalupaukramerov.sk

Apartmány Kubínska hoľa

Nájdete nás priamo na Vašej ceste do strediska SKI PARK Kubínska hoľa – pár minút autom na svah a zároveň na skok do centra mesta. Hlavná drevenička pozostáva zo štyroch apartmánov – ideálna pre veľke skupiny, ale aj menšie rodinky |kapacita 18 osôb|. Plne vybavená kuchyňa je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Našou novinkou je samostatný zrubový apartmán s kachlami a priamym vstupom do záhrady |kapacita 4 osoby|. Pripravené máme pre Vás vonkajšie posedenie s kotlinkou a grilom,detské ihrisko aj lyžiareň.
Tešíme sa na Vás! Barbara & tím Apartmány Kubínska hoľa

Kontakt E-mail: vrbova.barbara@gmail.com
Tel.: +421 908058636
Web: http://www.apartmanykubinskahola.sk

Chata Kubínska hoľa

Chata górska Kubínska Hoľa znajduje się na południowym stoku góry Orawskiej Magury w SKI PARK Kubínska Hoľa (pół-zbocze). W odnowionym mieszkaniu w domku znajduje się 17 pokoi o pojemności 65 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę.

Kontakt E-mail: chatakubinskahola@gmail.com
Tel.: +421 907 040 826
Web: http://www.chatakubinskahola.sk

Chata Alica

Ciesz się fantastycznymi górskimi wakacjami i wysokiej jakości narciarstwem w Kubińskiej Dolinie. Drewniany domek Alica składa się z trzech pokoi dwuosobowych i trzyosobowych z możliwością dostawki i maksymalnej pojemności 20 osób. Apartament ten obejmuje salon z kominkiem i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, łazienkę z toaletą oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Kontakt E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-alica/

Chata Lucia

Ciesz się fantastycznymi górskimi wakacjami i wysokiej jakości narciarstwem w Kubińskiej Dolinie. Chatu Lucia składa się z trzech pokoi trzyosobowych, trzech pokoi dwuosobowych i jednego pokoju jednoosobowego o pojemności 28 osób, a także kuchni ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, trzech łazienek, sześciu toalet i przestronnego salonu z kominkiem i telewizorem, dostępem do Internetu WIFI, sauny, przechowalni nart i ,

Kontakt E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-lucia/

Chalúpka ADA

Novučičká chalúpka ADA v tesnej blískosti SKI PARK Kubínska hoľa. Ponúkame Vám na prenájom našu štýlovú Chalúpku ADA, ktorá disponuje kapacitou pre 13 osôb. Poď zažiť peknú emóciu z ubytovania. Tešíme sa na Vás.
Vitajte, vítejte, welcome to, witaj, willkommen, udvözöljük SLOVAKIA.

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií

Wspólnie tworzymy historie.

Razem jesteśmy #kubinska

1 / 10
Kubinska