Chata Štvorlístok

Na umocnenie nezabudnuteľných zážitkov na Kubínskej holi ponúkame ubytovanie v nádhernej a vkusnej chate ŠTVORLÍSTOK, ktorej celková kapacita je až 22 lôžok . V chate sa nachádzajú 4 samostatné, kompletne vybavené apartmány ( pre 4+4+8+6 osôb) určené pre menšie rodinky, ale aj pre väčšie skupiny so zachovaním súkromia. Samozrejmosťou je využitie parkovania pre chatou, lyžiarne resp. úložiska bicyklov, vonkajšieho posedenia, grilu či kotlíka vrátane kotliny. Určite mnohých poteší aj novovybudovaná SAUNA, ktorá sa v objekte nachádza.

Zruby pod hoľou

The closest accommodation to the ski slopes. We offer accommodation in two wooden log cabins Adela (mcimrak@azet.sk) and Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Each cottage has 2 separate apartments with a private entrance, a private kitchen and a shower. The number of beds in the apartment is for 6 people with an extra bed.

Contact E-mail: mcimrak@azet.sk
Tel.: +421 915 145 322; +421 917 439 038
Web: http://www.zrubypodholou.eu

Chalupa u Kramerov – Apartmány

We offer comfortable accommodation in stylish apartments for up to 19 people only a few dozen meters from the ski resort and our restaurant. Two 2-storey apartments, each with a separate entrance, 2 bedrooms with 5 beds, balconies, with up to 3 extra beds, 2 bathroom with shower, lounge with fireplace connected with the kitchen and dining area. All apartments have a ski and parking space right in front of the cottage.

Contact E-mail: info@chalupaukramerov.sk
Tel.: +421 905 31 77 61
Web: http://chalupaukramerov.sk

Apartmány Kubínska hoľa

Nájdete nás priamo na Vašej ceste do strediska SKI PARK Kubínska hoľa – pár minút autom na svah a zároveň na skok do centra mesta. Hlavná drevenička pozostáva zo štyroch apartmánov – ideálna pre veľke skupiny, ale aj menšie rodinky |kapacita 18 osôb|. Plne vybavená kuchyňa je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Našou novinkou je samostatný zrubový apartmán s kachlami a priamym vstupom do záhrady |kapacita 4 osoby|. Pripravené máme pre Vás vonkajšie posedenie s kotlinkou a grilom,detské ihrisko aj lyžiareň.
Tešíme sa na Vás! Barbara & tím Apartmány Kubínska hoľa

Contact E-mail: vrbova.barbara@gmail.com
Tel.: +421 908058636
Web: http://www.apartmanykubinskahola.sk

Cottage Kubínska hoľa

Mountain Cottage Kubínska hoľa is located on the southern slope of Oravská Magura mountain in SKI PARK Kubínska hoľa (half-slope). In the refurbished accommodation of the cottage there are 17 rooms with a capacity of 65 people. All rooms are equipped with en suite facilities.

Contact E-mail: chatakubinskahola@gmail.com
Tel.: +421 907 040 826
Web: http://www.chatakubinskahola.sk

Chata Alica

Vychutnajte si fantastickú dovolenku na horách a kvalitnú lyžovačku na Kubínskej holi. Drevená chata Alica pozostáva z troch dvojlôžkových a troch trojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek a maximálnou kapacitou 20 osôb. Disponuje spoločenskou miestnosťou s krbom a televízorom so satelitným príjmom, kúpeľňou s toaletou aj plne zariadenou kuchyňou.

Contact E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-alica/

Chata Lucia

Vychutnajte si fantastickú dovolenku na horách a kvalitnú lyžovačku na Kubínskej holi. Chatu Lucia tvoria tri trojlôžkové, tri dvojlôžkové a jedna jednalôžková izba pri kapacite 28 hostí, ako aj kuchyňa so všetkým potrebným, tri kúpeľne, šesť toaliet a priestranná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, Wifi pripojenie na internet, sauna, lyžiareň a celoročne dostupné parkovisko.

Contact E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-lucia/

Chalúpka ADA

Novučičká chalúpka ADA v tesnej blískosti SKI PARK Kubínska hoľa. Ponúkame Vám na prenájom našu štýlovú Chalúpku ADA, ktorá disponuje kapacitou pre 13 osôb. Poď zažiť peknú emóciu z ubytovania. Tešíme sa na Vás.
Vitajte, vítejte, welcome to, witaj, willkommen, udvözöljük SLOVAKIA.

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií

Spolu tvoríme príbehy.

Spolu sme #kubinska

1 / 10
Kubinska