Turistická ubytovňa Kopačka

Informácie o zariadení

Turistická ubytovňa Kopačka sa nachádza na dolnokubínskom sídlisku Bysterec v bezprostrednej blízkosti najväčšch športovísk (futbalový a hokejový štadión), aquaparku, bežeckých terénov a rieky Orava. Poskytuje ubytovanie najmä pre turistické zájazdy, športové sústredenia (hokejové, futbalové i lyžiarske) ako aj dovolenkové pobyty. V jej areáli je futbalové ihrisko, atletická dráha, basketbalový areál, neďaleko je zimný štadión, malé i väčie futbalové ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a telocvičňa. Skipark Kubínska hoľa sa nachádza od hotela 6 km.

Súčasťou objektu je reštaurácia s kapacitou 60 miest a bohatou ponukou jedál a možnosťou dohody o druhu podávaných jedál pre ubytovaných.

Počas letných mesiacov je v prevádzke letná terasa s hudobnou produkciou. Súčasťou objektu je aj detské ihrisko a pláž pri rieke Orava.

 

Ubytovanie:

Poskytujeme ubytovanie pre 44 osôb.
V ubytovni sa nachádza 6 štvorlôžkových, 3 šesťlôžkové a 1 dvojlôžková izba. Každá izba obsahuje balkón, sprchu a WC. Na chodbe sa nachádza malá kuchynka. Obsahuje rýchlovarnú kanvicu, varič, veľkú a menšiu chladničku s mrazničkou. V spoločenskej miestnosti je televízor, satelitný prijímač, video, veľký gauč a stolový futbal.

Cena ubytovania: 10 € osoba/noc.

 

Kontaktné údaje

kopackadk@zoznam.sk


Galéria

Nezáväzná rezervácia

Informácie o dĺžke pobytu
Vyberte dátum vášho príchodu
Vyberte dátum vášho odchodu
Informácie o počte osôb
Vyberte počet osôb
Kontaktné údaje