HOTEL PARK***

Informácie o zariadení

Hotel poskytuje širokú paletu služieb i pre náročných turistov a obchodných cestujúcich v regióne Orava. Nachádza sa v centre mesta Dolný Kubín, ležiaceho v doline medzi pohoriami Chočských Vrchov. Priamo z okien hotela môžete pozorovať prekrásnu scenériu hôr a bystrý tok horskej rieky Orava.

Hotel svojou vybavenosťou a kvalitnými službami plne zodpovedá európskemu štandardu trojhviezdičkovej triedy. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, telefónom, rádiom, TV / SAT a balkónom. K službám hotela patrí sauna  a fitnescentrum. Stravovacie služby ponúka priestranná reštaurácia s terasou, Lobby bar.

Hotelová časť ponúka dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s prístelkou a apartmány. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC, vlastným TV-SAT, telefónom a rádiom. Každá izba má aj balkón. Celková kapacita je: 86 izieb (65 dvojlôžkových izieb, 17 trojlôžkových izieb a 4 apartmány). K dispozícii sú aj detské postieľky.

Konferenčná sála, salóniky, Wi-Fi internetové pripojenie a centrálna poloha sú dôvodom prečo je hotel najobľúbenejším miestom pre obchodných cestujúcich na Orave. Blízkosť kvalitných lyžiarskych svahov, krása prírody a rozsiahle relaxačné centrum s bazénom sú lákadlom pre návštevníkov hľadajúcich oddych.

HOTEL PARK*** sa nachádza 8 km od Ski Parku Kubínska Hoľa!

Kontaktné údaje

recepcia@cityhotelpark.sk


Galéria

Nezáväzná rezervácia

Informácie o dĺžke pobytu
Vyberte dátum vášho príchodu
Vyberte dátum vášho odchodu
Informácie o počte osôb
Vyberte počet osôb
Kontaktné údaje