Chata ALICA a Chata LUCIA

Informácie o zariadení

Na ubytovanie Vám ponúkame chaty na Orave pod Kubínskou hoľou v tichom podhorskom prostredí blízko lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, neďaleko aquaparku v meste Dolný Kubín, SKI Parku Racibor a Oravského hradu.

Chata Alica

Chata má 15 lôžok a  6 spální, z toho tri 2-lôžkové (jedna priech.) a tri 3-lôžkové izby, 5 prístelkov v hale, veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, FTV-SAT,rádio s CD prehrávačom, kúpeľňu, 2x WC (1x v kúpeľni), kuchyňu (el. sporák, el. rúra, 2x el. dvojplatnička, 2x chladnička, 2x mraznička, mikrovlnná rúra, kávovar), altánok s osvetlením , ohnisko, kotlík na guláš, záhr. krb, terasu, hojdačku, pieskovisko, kolky, za poplatok bicykle. Chata je vybavená ústredným el. kúrením. Parkovanie priamo pri chate, v zime 250m. Najbližší obchod a reštaurácia sa nachádza približne 1km od chaty.

Rozloženie izieb: 3×2 , 3×3, 5 prístelkov
Max. počet osôb: 20
Min. počet osôb: 10, počas zimnej sezóny 10
Min. počet nocí: 5, pri víkendovom pobyte 3

 

Chata Lucia

Chata má 22 lôžok v 9-tich spálňach, 3 kúpelne, 6 WC, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou a veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a TV-SAT. Pri chate je potôčik a vonkajsí altánok s osvetlením a s ohniskom, grilom a kotlíkom na guláš. Pre deti je pri altánku pieskovisko. V celej chate je možnosť využitia Wifi zadarmo.

Objekt je štvorpodlažný. Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom a veľkým TV – SAT; plne vybavená kuchyňa ( el. sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, kávovar … ), samostatné WC a kúpelňa.

Na 1. poschodí sú 2 – trojlôžkové izby, 1 -dvojlôžková izba, samostatné WC a kúpelňa spolu s WC.
Na 2. poschodí sú 2 – trojlôžkové izby, 1-dvojlôžková izba, 1-jednolôžková izba, samostatné WC a kúpelňa spolu s WC.
3. poschodie je podkrovné, podbité drevom a je tam 1-trojlôžková izba a 1-dvojlôžková izba.

Chata má ústredné automaticky riadené plynové kúrenie. V objekte je samostatná miestnosť na odkladanie lyží. Parkovanie priamo pri chate aj v lete aj v zime po novovybudovanej prístupovej ceste. Najbližšia reštaurácia sa nachádza približne 300m od chaty.

Rozloženie izieb:
3×2 , 5×3, 1×1, 6 prístelkov
Max. počet osôb: 28
Min. počet osôb: 10, počas zimnej sezóny 10
Min. počet nocí: 7, pri víkendovom pobyte 3

 

Kontaktné údaje

info@chatynaholi.sk

00421 905 729 356, 00421 905 457 916

http://www.chatynaholi.sk


Galéria

Nezáväzná rezervácia

Informácie o dĺžke pobytu
Vyberte dátum vášho príchodu
Vyberte dátum vášho odchodu
Informácie o počte osôb
Vyberte počet osôb
Kontaktné údaje