Chata Štvorlístok

Na umocnenie nezabudnuteľných zážitkov na Kubínskej holi ponúkame ubytovanie v nádhernej a vkusnej chate ŠTVORLÍSTOK, ktorej celková kapacita je až 22 lôžok . V chate sa nachádzajú 4 samostatné, kompletne vybavené apartmány ( pre 4+4+8+6 osôb) určené pre menšie rodinky, ale aj pre väčšie skupiny so zachovaním súkromia. Samozrejmosťou je využitie parkovania pre chatou, lyžiarne resp. úložiska bicyklov, vonkajšieho posedenia, grilu či kotlíka vrátane kotliny. Určite mnohých poteší aj novovybudovaná SAUNA, ktorá sa v objekte nachádza.

Zruby pod hoľou

Najbliższe zakwaterowanie na stokach narciarskich. Oferujemy zakwaterowanie w dwóch drewnianych chatkach Adela (mcimrak@azet.sk) i Natalie (chatanatalie@zrubypodholou.eu). Każdy domek obejmuje 2 oddzielne apartamenty z osobnym wejściem, prywatną kuchnią i prysznicem. Liczba łóżek w apartamencie to 6 osób z dodatkowym łóżkiem.

Kontakt E-mail: mcimrak@azet.sk
Tel.: +421 915 145 322; +421 917 439 038
Web: http://www.zrubypodholou.eu

Chalupa u Kramerov – Apartmány

Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w stylowych apartamentach dla maksymalnie 19 osób, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ośrodka narciarskiego i restauracji. Dwa 2-piętrowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem, 2 sypialnie z 5 łóżkami, balkony, z maksymalnie 3 dostawkami, 2 łazienki z prysznicem, salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią. Wszystkie apartamenty mają miejsce na narty i miejsce parkingowe tuż przed domem.

Kontakt E-mail: info@chalupaukramerov.sk
Tel.: +421 905 31 77 61
Web: http://chalupaukramerov.sk

Apartmány Kubínska hoľa

Nájdete nás priamo na Vašej ceste do strediska SKI PARK Kubínska hoľa – pár minút autom na svah a zároveň na skok do centra mesta. Hlavná drevenička pozostáva zo štyroch apartmánov – ideálna pre veľke skupiny, ale aj menšie rodinky |kapacita 18 osôb|. Plne vybavená kuchyňa je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Našou novinkou je samostatný zrubový apartmán s kachlami a priamym vstupom do záhrady |kapacita 4 osoby|. Pripravené máme pre Vás vonkajšie posedenie s kotlinkou a grilom,detské ihrisko aj lyžiareň.
Tešíme sa na Vás! Barbara & tím Apartmány Kubínska hoľa

Kontakt E-mail: vrbova.barbara@gmail.com
Tel.: +421 908058636
Web: http://www.apartmanykubinskahola.sk

Chata Kubínska hoľa

Chata górska Kubínska Hoľa znajduje się na południowym stoku góry Orawskiej Magury w SKI PARK Kubínska Hoľa (pół-zbocze). W odnowionym mieszkaniu w domku znajduje się 17 pokoi o pojemności 65 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę.

Kontakt E-mail: chatakubinskahola@gmail.com
Tel.: +421 907 040 826
Web: http://www.chatakubinskahola.sk

Chata Alica

Ciesz się fantastycznymi górskimi wakacjami i wysokiej jakości narciarstwem w Kubińskiej Dolinie. Drewniany domek Alica składa się z trzech pokoi dwuosobowych i trzyosobowych z możliwością dostawki i maksymalnej pojemności 20 osób. Apartament ten obejmuje salon z kominkiem i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, łazienkę z toaletą oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Kontakt E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-alica/

Chata Lucia

Ciesz się fantastycznymi górskimi wakacjami i wysokiej jakości narciarstwem w Kubińskiej Dolinie. Chatu Lucia składa się z trzech pokoi trzyosobowych, trzech pokoi dwuosobowych i jednego pokoju jednoosobowego o pojemności 28 osób, a także kuchni ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, trzech łazienek, sześciu toalet i przestronnego salonu z kominkiem i telewizorem, dostępem do Internetu WIFI, sauny, przechowalni nart i ,

Kontakt E-mail: info@chatynaholi.sk
Tel.: +421 905 729 356; +421 905 457 916
Web: https://www.chatynaholi.sk/ubytovanie-chata-lucia/

Chalúpka ADA

Novučičká chalúpka ADA v tesnej blískosti SKI PARK Kubínska hoľa. Ponúkame Vám na prenájom našu štýlovú Chalúpku ADA, ktorá disponuje kapacitou pre 13 osôb. Poď zažiť peknú emóciu z ubytovania. Tešíme sa na Vás.
Vitajte, vítejte, welcome to, witaj, willkommen, udvözöljük SLOVAKIA.

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny.

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

Viac informácií

Spolu tvoríme príbehy.

Spolu sme #kubinska

1 / 10
Kubinska