CENNÍK LYŽIARSKE KURZY 2017/2018

SKI PARK Kubínska hoľa pripravil v zimnej sezóne 2017/2018 výhodnú ponuku lyžiarskych kurzov pre základné, stredné a vysoké školy.

V stredisku sa nachádza 14 km lyžiarskych tratí rôznych náročnosti, takže vieme vytvoriť ideálne podmienky pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj skúsených lyžiarov. Takisto máme pre Vás k dispozícii dva oddelené vleky pre úplných začiatočníkov, kde ich môžete začať učiť nerušene lyžovať.

 PODMIENKY ZÍSKANIA CENY pre LYŽIARSKE KURZY:

• Ponuka platí počas celej zimnej sezóny 2017/2018 s výnimkou termínu 23.12.2017 – 7.1.2018.

• Cena platí pre skupinu minimálne 20 žiakov/študentov, na každých 10 žiakov môže byť 1 pedagóg/inštruktor za rovnakú cenu ako žiak/študent. Ostatný pedagogický dozor nad tento počet si platí cenu skipasu podľa platného cenníka.

• Lyžiarske kurzy musia byť organizované školou z minimálnou dĺžkou 5 po sebe idúcich dní - PONDELOK-PIATOK (v špecifických prípadoch po vzájomnej dohode možnosť zmeny)

• Podmienkou získania ceny je hromadný nákup pre celú skupinu.

• Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.

Všetky druhy skipasov sú NEPRENOSNÉ! Monitorovanie užívateľov skipasov! V prípade zistenia že klient jazdí na neplatný alebo neoprávnene zľavnený skipas/lístok, tento mu bude ZABLOKOVANÝ bez nároku vrátenia peňazí

OBJEDNÁVKY pre LYŽIARSKE KURZY:

• Kurz musí byť riadne objednaný minimálne 5 dní vopred zaslaním písomnej objednávky na: pokladna@kubinska.sk V objednávke je potrebné vyplniť termín a počet ľudí (žiakov a učiteľov), školu a zodpovedného vedúceho.

• Menný zoznam(originál), potvrdený riaditeľom školy, ktorý musí obsahovať mená a priezviská spolu s dátumami narodenia všetkých účastníkov kurzu, treba predložiť v pokladni strediska v prvý deň nástupu na výcvik, pred zakúpením skipasov!

 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste bližšie informácie, kontaktujte nás na pokladna@kubinska.sk alebo tel. +421 915 595 311 a radi Vám pomôžeme.

Ak máte záujem aj o ubytovanie, kontaktujte prosím priamo naše partnerské zariadenia!

Lyžiarska škola Ski Activ nachádzajúca sa priamo v stredisku, ponúka pre lyžiarske kurzy inštruktorov na výcvik. Dvojhodinový výcvik 7,00 €/osoba. Minimálny počet študentov na jedného inštruktora je 7.