Penzión Rosnička***

Wellness Penzión Rosnička – komplexné služby ubytovania,stravovania,wellness a outdoor a indoor aktivít v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava. Oddýchnite si v našom wellnesse po skvelej lyžovačke. Spoznajte jedinečné miesto na sútoku dvoch riek a jeden z najkrajších meandrov na Slovensku.

Apartmány Gäceľ

Ponúka ubytovanie v 4 apartmánoch s celkovou kapacitou 12 lôžok a 4 prísteliek. K dispozícii je wellness (Fínska sauna, parná sauna, vírivka, ochladzovacia vaňa, kneippov kúpeľ, tepidárium). Apartmány sú vzdialené od SKI PARKu Kubínska hoľa 8 km.

Villa Helia (Penzión na Kopaniciach)

Penzión Villa Helia Vám ponúka jedinečné luxusné ubytovanie v  moderne zariadených apartmánoch. V prípade záujmu je možné prenajať si apartmán so súkromnou jacuzzi na terase.  Kapacita penziónu je do 20 lôžok. Penzión je od SKI PARKu Kubínska hoľa vzdialený 8km.

Penzión Marína***

Penzión hotelového typu priamo na námestí v Dolnom Kubíne s kapaciotou osem 2-ložkových izieb s prístelkou  a jeden rodinný apartmán pre 5 osôb. Každá izba má vlastné luxusné sociálne zariadenie so sprchou. SKI PARK Kubínska  je vzdialený 6 km.

Penzión Kúria**

Penzión sa nachádza pri prístupovej ceste k stredisku SKI PARK Kubínska hoľa vzdialeného 5 km. Ubytovaciea kapacita je  23 lôžok a 3 prístelky. Izby sú zariadené vidieckym štýlom, majú vlastné sociálne zariadenia, televízor, rádio a internet-wireles  je v cene ubytovania. Penzión ďalej ponúka saunu a wellness. Parkovanie je priamo pri penzióne.

Penzión pani B

Rodinný penzión pani B  sa nachádza v Beňovej Lehote, vzdialený od SKI PARKu Kubínska hoľa len 3 km. Poskytuje ubytovanie pre max. 20 osôb s raňajkami a večerou. Súčasťou penziónu je bar, sauna a parkovacie miesta pre 7 áut.

Mucha Apartments****

V našom penzióne v Terchovej môžete stráviť neopakovateľné chvíle v tichom prostredí, spoznávať zaujímavú históriu, čarovnú prírodu a užívať si dokonalé služby. Vyberte si zo štyroch apartmánov podľa svojej nálady a vkusu, vychutnajte si kulinárske špeciality, objavte delikátne tradičné bioprodukty, nechajte sa rozmaznávať.

Penzión Leštiny

Penzión Leštiny sa nachádza v dedinke Leštiny, 6 km od centra dolnej Oravy Dolného Kubína. V priestoroch penziónu sa nachádza 7 izieb. Maximálny počet pre ubytovanie je 23 osôb. Každá izba má svoje sociálne zariadenie ( sprchovací kút, WC ) a televízor.

Penzión Koliba a Rozprávková dedinka

Ponúkame ubytovanie, kde sa budete cítiť, ako v rozprávke… Ideálne pre rodiny s deťmi, ubytovanie v samostatných objektoch – domčekoch pre 4 – 5 osôb. Penzión sa nachádza v centre mesta Dolný Kubín. Poskytuje ubytovanie v štýlových izbách vybavených WC, kúpeľňou a TV.  Parkovanie je zabezpečené na parkovisku pred penziónom. SKI PARK Kubínska hoľa sa nachádza od penziónu  8 km.

Penzión Adak

Penzión ADAK sa nachádza na okraji obce Párnica v prostredí krásnej prírody Malej Fatry. poskytuje príjemné ubytovanie v 3-posteľových izbách. Súčasťou každej izby je kúpelňa, WC, sprchovací kút a TV. Súčasťou štyroch izieb je aj priestranný balkón. Všetky izby sú pokryté bezplatným WiFi. Celková kapacita penziónu je 69 lôžok.