info@kubinska.sk

Hotel Green ***

Hotel sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska hoľa. Svojím hosťom hotel ponúka 28 izieb (80 lôžok) vrátane apartmánov s veľkou lodžiou, lyžiareň, 3 konferenčné priestory, wellness SPA, zábavnú miestnosť, vynikajúcu kuchyňu a profesionálny personál, ktorý sa postará aby chvíle strávené v hoteli boli výnimočné. Možnosť 3 až 7 dňových SKI balíkov alebo SKI wellness balíkov (ubytovanie s polpenziou – bohaté bufetové stoly, skipas, wellness).

HOTEL PARK****

Zrekonštruovaný hotel v centre mesta Dolný Kubín svojou vybavenosťou a službami zodpovedá európskemu štandardu štvorhviezdičkového hotela. OD strediska SKI PARK Kubínska hoľa vzdialený 6km. Možnosť 3 až 7 dňových SKI balíkov (ubytovanie s polpenziou – bohaté bufetové stoly, skipas). Dieťa do 5,99 rokov bez nároku na lôžko – GRÁTIS.  Aquapark 500 m od hotela. Lyžiarske stredisko SKI PARK KUBÍNSKA HOĽA len 6 km od hotela.

Hotel Kultúra*** Ružomberok

Od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska Hoľa je vzdialený len 17 km. Výhodná poloha hotela umožňuje navštíviť aj mnohé ďalšie atraktivity v okolí. Na aktuálnu zimnú sezónu sme pre Vás pripravili ZIMNÉ BALÍČKY za bezkonkurenčné ceny. Celková ubytovacia kapacita hotela je 90 lôžok. Vybavenie izieb: kúpeľňa (sprchovací kút), WC, telefón, TV+satelit, chladnička, rádiobudík, prístelka alebo detská postieľka podľa potreby.

Hotel ORAVA*** by Holiday Park Orava

Hotel Orava*** by Holiday Park Orava sa nachádza v turisticky atraktívnej oblasti dolnej Oravy Ubytovať sa môžete v novo zrekonštruovaných hotelových izbách, bungalovoch a apartmánoch Garden. V hoteli je k dispozícii 32 pevných lôžok a 17 prístelkov. Bungalovy disponujú celkovým počtom 48 pevných lôžok v 8 a možnosťou 16 prísteliek. Apartmány Garden predstavujú 4 samostatné apartmány počtom 16 lôžok a 8 prísteliek.

Hotel Belez – jediný skibus, deti do 5r. zdarma

Hotel sa nachádza len 1km pod strediskom SKI PARK Kubínska hoľa. Sme najbližší hotel ku SKI PARKu Kubínska hoľa. Kapacita hotela je 59 lôžok v 16-tich izbách. Všetky izby majú kúpeľňu, WC, TV a WiFi pripojenie. Prístelku je možné objednať iba v plne obsadenej izbe. samozrejme čím dlhšie zostanete, tým lepšia cena. Zľavy a akcie:
– deti do 5 ROKOV zdarma ubytovanie, polpenzia, SKIPAS, aquapark !
– máme jediný SKIBUS na Kubínskej holi – k ubytovaniu ZDARMA