info@kubinska.sk

Chata Kubínska hoľa

Horská Chata Kubínska hoľa sa nachádza na južnom svahu pohoria Oravská Magura v stredisku SKI PARK Kubínska Hoľa (v polovici svahu) . V zrekonštruovaných ubytovacích priestoroch chaty je k dispozícii 17 izieb s kapacitou pre 65 osôb. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením.

Rodinná chata Hoľa

Chata Hoľa sa nachádza priamo na Kubínskej holi, 500 m od SKI PARKu, 5km od centra mesta DK, je komfortne zariadená, máme vlastné parkovisko pre 4 autá, wifi pripojenie, lyžiareň, umývačku riadu, spoločenské hry a mnoho iného. Pre viac info volajte, prípadne navštívte náš web.

Zelená chata

Zelená chata ponúka ubytovanie pre 12 osôb v jednej 4-posteľovej izbe, a dvoch izbach 2+2. Súčasťou chaty je spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, samostatné WC, balkón ,dreváreň, sauna a vináreň.. Nachádza sa v časti Kubínska hoľa – Máčkovo asi 800m od SKI  PARKu Kubínska hoľa a asi 4 km od mesta Dolný Kubín.

Chalupa u Kramerov – Apartmány

Ponúkame komfortné ubytovanie v štýlových apartmánoch až pre 19 osôb len pár desiatok metrov od lyžiarskeho strediska a našej reštaurácie. Dva 2-podlažné apartmány,každy so samostatným vchodom,2 spálňami s 5 lôžkami, balkónmi, s možnosťou až 3 prísteliek, 2 sociálnymi zariadeniami so sprchovacím kútom,spoločenskou miestnostou s krbom prepojenou s kuchynskym a jedálenskym kútom. Pre všetky apartmány je k dispozícii lyžiareň a parkovacie miesta priamo pred chatou.

Zruby pod hoľou

Ponúkame ubytovanie v dvoch drevených zrubových chatách Adela ( mcimrak@azet.sk) a Natalie ( chatanatalie@zrubypodholou.eu) . Každá chata má 2 samostatné apartmány s vlastným vchodom, vlastnou kuchyňou a sprchou. Počet lôžok v apartmáne je pre 6 osôb.

 

Chata Alica a Chata Lucia

Chaty sa nachádzajú pod Kubínskou hoľou v tichom podhorskom prostredí blízko lyžiarskeho strediska. Chata Alica  má 15 lôžok a  6 spální, z toho tri 2-lôžkové (jedna priech.) a tri 3-lôžkové izby, 5 prístelkov v hale. Je vybavená ústredným el. kúrením. Parkovanie priamo pri chate, v zime 250m. Chata Lucia má 22 lôžok v 9-tich spálňach, 3 kúpelne, 6 WC. Chata má ústredné automaticky riadené plynové kúrenie. V objekte je samostatná miestnosť na odkladanie lyží. Parkovanie priamo pri chate aj v lete aj v zime.